Organizačné informácie


+Aké sú možnosti parkovania počas konferencie?
Účastníkom, ktorí nebudú ubytovaní v hoteli Holiday Inn, odporúčame využiť veľké parkovisko MŠK priamo pri hoteli.

+Aké sú možnosti ubytovania?
Konferencia sa koná v centre Žiliny, preto nie je problém vybrať si vhodné ubytovanie. Ak chcete byť ubytovaný v hoteli Holiday Inn s výhodnejšou cenou ako účastník konferencie, odporúčame vám, potvrdiť si rezerváciu čím skôr. Hotel býva vopred vypredaný. Pri rezervácii uveďte informáciu "IPA Slovakia". Každý účastník si zabezpečuje ubytovanie sám podľa svojich potrieb.

+Kde získam odpovede na doplňujúce otázky?
Všetky informácie získate na telefónnom čísle +421 910 955 419 alebo emailovej adrese konferencia@ipaslovakia.sk

Program


+Budú po konferencii dostupné záznamy z nej?
Každý účastník bude mať možnosť stiahnuť si prednášky v pdf. Po konferencii vám pošleme link doplnený o fotky z konferencie. Video záznam z konferencie nepripravujeme.

Registrácia a platba


+Čo všetko je zahrnuté v cene vstupenky?
V cene vstupenky máte plnú účasť na konferencii, občerstvenie počas obidvoch dní, obed a večeru prvý deň, materiály s prednáškami v tlačenej podobe, materiály v elektronickej verzii a vstup na večerný program.

+Ak sa nebudem môcť zúčastniť, môžem dať svoju vstupenku kolegovi?
Áno. Vaša vstupenka je prenosná. Najneskôr 4 dni pred konferenciou nám napíšte na konferencia@ipaslovakia.sk, kto príde namiesto vás (meno, funkcia, email nového účastníka).

+Aké sú storno podmienky?
Výber zo storno podmienok IPA Slovakia: 21 dní pred začiatkom akcie je možné uskutočniť bezplatné storno. 20 - 16 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 30 % z ceny. 15 - 8 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 50 % z ceny. 7 - 1 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 75 % z ceny. Pri neúčasti prihláseného zákazníka na akcii sa účtuje storno poplatok vo výške 100 %.

+Aké sú platobné možnosti?
Na základe vašej registrácie vám pošleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť pred konferenciou. Po uskutočnení konferencie vám pošleme faktúru.

+Je možné získať zľavu?
Ceny účastníckeho poplatku závisia od termínu, kedy sa prihlásite. Čím skôr sa prihlásite, tým väčšiu budete mať zľavu a zároveň istotu, že konferencia nebude vypredaná.

+Dokedy je možné zaregistrovať sa ako účastník konferencie?
Odporúčame vám registráciu čím skôr, aby ste mali isté svoje miesto na podujatí. Konferencia má obmedzený počet miest.

Partnerstvo


+Ako môžem svoju spoločnosť prezentovať na konferencii?
Súčasťou konferencie je inšpiratívna zóna odborných partnerov, ktorí môžu ukázať svoje produkty a služby účastníkom konferencie. Zóna sa nachádza v rovnakej časti, kde je prestávka z občerstvením, je to tak výborná príležitosť zaujať účastníkov konferencie priamo na mieste. Oslovíte nových zákazníkov a zároveň upävníte vzťahy so súčasnými. O možnostiach partnerstva sa informujte emailom na konferencia@ipaslovakia.sk

+Rád by som rozdal letáky účastníkom.
Kontaktujte nás prosím na konferencia@ipaslovakia.sk, aby sme sa spoločne vopred dohodli na možnosti distribúcie letákov. Materiál, ktorý bude rozdaný bez súhlasu organizátora konferencie, bude stiahnutý z priestorov.

Registrácia na rok 2024


Pri kúpe 2 vstupeniek získate automaticky zľavu 10 %. Tešíme sa na vás. Tím IPA

Od 01.04.2024

Účasť na odbornom programe konferencie
Konferenčné materiály
Občerstvenie počas prestávok
Teplý obed a večera
Vstup na večerný program
450 € bez DPH

Od 01.08.2024

Účasť na odbornom programe konferencie
Konferenčné materiály
Občerstvenie počas prestávok
Teplý obed a večera
Vstup na večerný program
540 € bez DPH